OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 07.03.2021

1. Dziś III Niedziela Wielkiego Postu.
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych:
    W piątek  Nabożeństwo Drogi Krzyżowej po mszy świętej o godzinie 8.00 i po mszy o godzinie 17.00 i godzinie 20.00
    Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym rozpoczną się w niedzielę o g. 16.15.
  3. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę .  Bóg zapłać. Z wyznaczonych domów pomagało 2 osoby.
    Za tydzień w sobotę  prosimy o pomoc w sprzątaniu naszego kościoła mieszkańców ul. Rzeszowskiej.
  4. Bardzo dziękuję za wszelkie ofiary składane na kościół i cele parafialne.
    Pragnę podziękować za cegiełki na ogrzewanie naszego kościoła.
    Wpłynęło w sumie 700 zł
    Rodzina Różańcowa naszej parafii złożyła ofiarę 4 tyś zł na odnowienie bocznych ołtarzy. Serdeczne Bóg zapłać.
    Msza święta w intencji ofiarodawców i darczyńców będzie odprawiona 14 marca o godz. 11.30
    Za tydzień tradycyjnie w drugą niedzielę miesiąca taca inwestycyjna przeznaczona jest na dalsze prace, które dokonują się w naszym kościele.
    Tydzień temu na wsparcie na wsparcie dla Kościołów Misyjnych zebraliśmy do puszki 820 zł.
  5. Serdecznie zapraszamy do włączenia się do akcji postu o chlebie i wodzie w intencji powołań kapłańskich.
    Listy są wyłożone na stoliku z gazetkami.
  6. Na kwiaty do Grobu Pana Jezusa możemy składać ofiary do skarbony, która jest obok stolika z gazetkami.
    Kamil Kowgier – kawaler zamieszkały w parafii tutejszej i Marta Banasik, panna, zamieszkała w parafii Matki Bożej Anielskiej w Jaworznie.
    Jeżeli, ktoś wiedziałby o jakiejś przeszkodzie prosimy o zgłoszenie do kancelarii parafialnej. Zapowiedź I-sza.
  8. Przypominamy, że kancelaria czynna w naszej parafii w poniedziałek i środę od 17.30 do 18.00 i w sobotę od 8.30 do 9.15
  9. Wszystkim na najbliższy tydzień życzymy wszelkich łask i niech Pan Bóg Wam błogosławi.      Błogosławionej niedzieli!
  10. Podziękowanie za cegiełki dla rodzin:
    S. A. Kłos; F. H. Jasińscy; B. E. Mróz  A. A. Bołdowskich; A. K. Warjas; Z. St. Dziopa
    Serdeczne podziękowanie dla Wspólnoty Różańcowej naszej parafii za dar 4 tyś. zł na ozłocenie bocznych ołtarzy w naszym kościele.
    Bardzo dziękuję panom Józefowi Słaboń i Piotrowi Głodzik za pomoc przy pracach na plebanii.