Ewangelia na dziś
Niedziela - 07 lipca
IV niedziela zwykła, Mk 6,1–6

25 lat kapłaństwa ks. prob. Marka Bigaja oraz 8 lat kapłaństwa ks. Pawła Steca

W niedzielę 19.05.2024r. w naszym kościele pw. św, Stanisława BM odbyła się uroczystość związana z 25-leciem kapłaństwa naszego ks. proboszcza Marka Bigaja. Z tej okazji w parafii zawiązano nową Margaretkę.

Z kolei nasz ks. wikariusz Paweł Stec dnia 12.05.2024r. w naszej parafii obchodził jubileusz 8 lat kapłaństwa. Uroczysta msza z udziałem wszystkich księży diecezji sosnowieckiej obchodzących ww. jubileusz odbyła się z kolei 14.05.2024r.

Naszym jubilatom życzymy zdrowia, błogosławieństwa Bożego i Matczynej opieki oraz tego, aby w dalszej posłudze duszpasterskiej w naszej parafii zawsze towarzyszyły im świętość, gorliwość, poświęcenie i swoim przykładem zbliżali nas do Jezusa Chrystusa.

Ks. Wikariusz Opublikowane przez: