Ewangelia na dziś
Sobota - 06 lipca
bł. Maria Teresa Ledóchowska, Mt 9,14–17

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 2 czerwca do 9 czerwca

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 2 czerwca do 9 czerwca 2024 r.

PONIEDZIAŁEK 3 czerwca – świętego Karola Lwangi i Towarzyszy

8.00 Za Śp. Anielę Opielowską – msza gregoriańska 3

8.00 Za Śp. Zofię Szuba – od Antoniego z rodziną

17.45 Nabożeństwo czerwcowe

18.00 Za Śp. Hieronima, Józefę, Franciszka, Józefę Cieślaków .

WTOREK 4 czerwca

8.00 Za Śp. Anielę Opielowską – msza gregoriańska 4

17.45 Nabożeństwo czerwcowe

18.00 Za Śp. Wiolete Waligórę – od koleżanek Kasi, Doroty, Ewy i Edyty

ŚRODA 5 czerwca – świętego Bonifacego, biskupa i męczennika

8.00 Za Śp. Anielę Opielowską – msza gregoriańska 5

17.45 Nabożeństwo czerwcowe

18.00 Za Śp. Wiolete Waligóra – od rodziny Czwojdzińskich z dziećmi

CZWARTEK 6 czerwca – Pierwszy Czwartek

8.00 Za Śp. Anielę Opielowską – msza gregoriańska 6

17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwa o świętość kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne

17.45 Nabożeństwo czerwcowe

18.00 O święte Charyzmatyczne powołania kapłańskie i zakonne oraz błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Kapłanów i wytrwałość w powołaniu dla kapłanów- z intencji Apostolatu Margaretka

18.00 Boże błogosławieństwo, obfitość łask, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Najświętszej, zdrowie dla budowniczych poszczególnych ołtarzy i zaangażowanych w oprawę liturgiczną na Boże Ciało

PIĄTEK 7 czerwca – Uroczystość NSPJ

8.00 Msza Wynagradzająca NSPJ

17.45 Nabożeństwo czerwcowe

18.00 Za Śp. Anielę Opielowską – msza gregoriańska 7

SOBOTA 8 czerwca

8.00 Za Śp. Anielę Opielowską – msza gregoriańska 5

8.00 Boże błogosławieństwo, obfitość łask, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Najświętszej, zdrowie dla Stanisława Mużyło 2 rocz. ur.

17.45 Nabożeństwo czerwcowe

18.00 Za Śp. ++++++ MSZA ŚW. ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH OD UCZESTNIKÓW POGRZEBU: Za + Ks. Hieronima Kubicę, + ks. Zbigniewa Bigaja + Rozalię Makowska 35/42; + Zdzisława Adamek 26/ 28; + Danutę Nowak 16/18; + Krystynę Żelichowską 16/ 16; + Marię Wojnarowską –Fil 14/15; + Zofię Ryńską 14/16;+ Andrzeja Koźmińskiego 11/27; + Waldemara Górskiego 10/15; + Jana Ryńskiego 10/14; + Irminę Zaremba 10/15;+ Urszulę Bałżenko 10/15; + Eugeniusza Moń 9/9: + Zenonę Chrząszcz 9/11: + Jana Bańkę 9/9; + Zofię Kir 9/10; + Jana Maczka 9/11; + Irenę Siejka 8/9; + Elżbietę Kałuża 7/7; + Ewę Tabak 7/20; + Jolante Nabiałczyk 7/11 + Andrzeja Gniełka 5/7: + Rafała Stępień 5/18; + Wioletę Waligóra 5/21; + Elżbietę Strzelecką 4/13; + Marka Kotania 4/20; + Annę Budzisz 4/20; + Krystynę Widera 4/72; + Ewę Tomczak 4/8; + Danutę Wojtas 4/12; + Wiesławę Kwiecień 4/8; + Krystynę Sitkowską 3/10; + Lecha Sas 3/22; + Małgorzatę Ścibor 3/6; + Zbigniewa Swat 2/13; + Antoniego Wilk 2/9; + Ryszarda Badziak 2/7; + Zbigniewa Wiśniewskiego 2/7; + Wiesława Łój 2/8; + Stanisława Pasik 2/6; + Krzysztofa Zabierzewski 1/18; +Irenę Baran ½: + Janinę Szafarską 1/7: + Annę Pajda 1/19; + Romana Stec ¼: + Dominika Tkacz 1/5; + Henryka, Annę Gondek, Zofię Kazimierza, Jarosława Marzec; + Grażynę Czerniak w 22 rocz. śm. – od dzieci; + Edwarda Kamińskiego w 35 rocz. śm. – od zony z dziećmi; + Wincentego Falasa – od żony z rodziną oraz zmarłych fundatorów i ofiarodawców naszej świątyni i polecanych w wypominkach rocznych czytanych w niedzielę.

NIEDZIELA 9 czerwca – 10 Niedziela Zwykła

8.00 Za Śp. Wioletę Waligórę – od syna i córki

10.00 W intencji Apostolatu Margaretka z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i wytrwałość w modlitwie za kapłanów w 6 rocznicę powstania

10.00 Za Śp. Anielę Opielowską – msza gregoriańska 9

11.30 Za Parafian Chrzty: Emilia Elżbieciak; Fryderyk Urbański; Daria Bochenek; Adrian Kania Msza Zbiorowa o Boże Błogosławieństwo opiekę Matki Bożej, zdrowie dla:Darii Bochenek w 1 rocz. urodzin O dary Ducha świętego O Dar Pięknej Miłości dla Sandry i Piotra Bieroń Dominiki i Dawida Grochol O Bożę błogosławieństwo dla fundatorów i ofiarodawców naszego kościoła w sposób szczególny dla rodzin: K. A. Warjas; D. A. Janik; M. Wiater; S. M. Kopińscy; A. P. Karolczyk; G. K. Drąg; D. J. Różyccy; D. Oleś; B.A. Cybulscy; E. Lewandowska; T. R. Szczypińscy; D i M Łukasik; B. Górska; A. Łosiewicz; G. Purzyńska; A. Nawrocki; Z. St. Dziopa; H. Blabuś; G. Łyczak; A. A. Bołdowscy;

16.30 Nabożeństwo czerwcowe

17.00 Za Śp. Teresę w 1 r. śm. i Tadeusza Okrajnych – od córki Marty i syna Michała z rodziną

Ks. Wikariusz Opublikowane przez: